Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Ať už je to  nátěr fasád, malování vnitřních stěn a stropů, nebo vysoce kvalitní lakování široké škály objektů, jako je nábytek, ocelové konstukce, objekty ve stavebnictví, průmyslu, automobilním průmyslu, sortiment stříkací techniky včetně příslušenství Vám pomůže plnit své úkoly racionálně, snadněji a efektivněji. 

Nabízíme Vám stříkací sortiment společnosti WAGNER. 

Potřebujete, aby natírání bylo zábavné a rychle utíkalo? Společnost ANZA výrobce kvalitního malířského nářadí se snaží usnadnit práci nejen profesionálům, ale i domácím kutilům.

Štětce Anza vám zajistí dokonalý výsledek. Jejich ergonomická držadla dělají malování jednodušší a méně únavné.

Štětce jsou rozděleny do tří základních skupin: kvalitní štětce (Platinum) mají nejvyšší možnou kvalitu a zajišťují prvotřídní práci. Kvalitní štětce (Elite) byly vytvořeny, aby se s nimi dal dosáhnout velmi dobrý výsledek. Ekonomické štětce (Basic) mají běžnou kvalitu, a proto jsou určeny na jednodušší malířské práce.

NOVINKA u nás. Na objednání v prodejně v Odrách, skladem v prodejně v Hranicích.

Akrylové popisovače POSCA jsou jedinečné svoji univerzálností. Lze tvořit na nejrůznější materiály: dřevo, textil, sklo, keramika, papír, kov, plast, kameny.

Dokonalý krycí efekt – nutno přelakovat lakem – stínování – akvarelová technika – graffity – sprejový efekt – vrstvení barev

Píše skoro na všechno, různé hroty dle linky a plochy. Zabavte se a tvořte!!!!!

HETMAL PLUS – INOVACE – vyšší bělost a nově i aplikace na sádrokarton

Společnost HET vylepšila recepturu stávající malířské barvy HETMAL PLUS, která přináší zvýšení bělosti na 94 % MgO a lze ji  nyní použít i pro nátěry sádrokartonových desek.

Používá se k nátěrům stěn a stropů, vápenných a vápenocementových omítek, sádrokartonu, betonových panelů a monolitů, papírových tapet k tomu určených. Je vhodná k přetírání starých nosných vrstev interiérových barev. Nátěr vytváří matný, paropropustný povrch, který je odolný vůči standardní vlhkosti v místnostech a odolný vůči otěru suchou látkou.

HETMAL STANDARD nahrazuje SUPERMALBU – název se mění, kvalita zůstává

SUPERMALBA se již léta řadí mezi úspěšně prodávané produkty společnosti HET. Změna jejího názvu přinese po marketingové stránce začlenění do známější produktové řady HETMAL, která je svým zaměřením určena profesionálním i hobby malířům pro řešení nenáročných aplikací.

HETMAL STANDARD je klasická bílá malířská barva vyznačující se vysokou krycí schopností, paropropustností, matným vzhledem, snadnou tónovatelností a v neposlední řadě cenovou výhodností. Používá se k nátěrům vápenných a cementových omítek, zdiva, betonových panelů apod. Je vhodný pro nenáročné aplikace, hospodářské a průmyslové provozy, nebytové prostory, sklady, sklepy, dílny, garáže.

Barvy pro moderní domov

Trendy současného bydlení se neustále mění, jsou kladeny vyšší požadavky na originalitu. Každý jedinec si chce zvýraznit prostředí, ve kterém žije. K tomu slouží řada barev PRIMACOL DECORATIVE. Nabízíme klasické malířské barvy, dekorativní nátěrové hmoty, které pomohou ozvláštnit Váš interiér. Jejich aplikace je snadná a zvládne ji každý.

Druhy efektů:

 • Royal Silk svou strukturou připomíná povrch hedvábné tkaniny
 • Silver Sand – vzor připomínající písek rozvátý ve větru
 • Let´s Shine – saténový vzhled, obsahuje tisíce stříbrných částeček, díky kterým se bude stěna ve světle lesknout
 • Betonová barvy – efekt surového betonu
 • Mystic – efekt blýskavých (metalických) krystalků,
 • Moonlight – efekt měsíční záře – evokuje pohled na měsíc v úplňku,
 • Sparkle lak silver- třpytkový povlak s efektem lesklých plátků stříbra
 • Sparkle lak gold – třpytkový povlak s efektem lesklých plátků zlata
 • Vosk pro lesk a impregnaci – efekt zrcadla
 • Krakelovací lak – efekt antické barvy – crackle/krakelá
 • Magnetická tabulová barva – lze popisovat, malovat na něj křídou a přichytit na něj obrázky pomocí magnetek
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.